Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Russian
mn: Орос

en: Latvian
mn: Латви
