Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Russian
nn: Russisk

en: Order created through website.
nn: Bestilling gjort gjennom nettsida.

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: Language preference
nn: Føretrekt språk

en: Submit order
nn: Send tinginga

en: Latvian
nn: Lettisk
