Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Russian
oc: Rus

en: Latvian
oc: Lituanian
