Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Secret word for order verification
pl: Sekretne słowo dla weryfikacji zamówienia

en: Language preference
pl: Preferencje językowe

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Ukrainian Hryvnia
pl: Hrywna ukraińska

en: Customer used a different e-mail address during payment: @email
pl: Podczas płatności klient użył innego adresu e-mail: @email

en: Instant notification settings URL
pl: Adres URL ustawień natychmiastowych powiadomień.
