Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Russian
ps: روسی

en: Latvian
ps: لاتويیایی
