Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Latvian
sq: Letonisht
