Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Russian
sv: Ryska

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Secret word for order verification
sv: Hemligt ord för orderbekräftelse

en: Language preference
sv: Språkinställning

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: Latvian
sv: Lettiska
