Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Language preference
te: భాషా ప్రాధాన్యత

en: Latvian
te: లాత్వియన్
