Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Euro
th: ยูโร

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Language preference
th: ตั้งค่าส่วนตัวเกี่ยวกับภาษา

en: Submit order
th: ส่งการสั่งซื้อ
