Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Secret word for order verification
vi: Từ bí mật để xác minh đơn hàng

en: Submit order
vi: Đệ trình đơn hàng
