Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Euro
ar: اليورو

en: Russian
ar: روسية

en: Latvian
ar: لاتفية
