Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Latvian
be: Латышская
