Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Russian
ca: Rus

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Secret word for order verification
ca: Paraula secreta per la verificació de la comanda

en: Language preference
ca: Preferència de llengua

en: Submit order
ca: Realitza la comanda

en: Latvian
ca: Letó
