Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol

en: Russian
cy: Rwseg

en: Order created through website.
cy: Gwnaed yr archeb drwy'r wefan.

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Language preference
cy: Dewis iaith

en: Submit order
cy: Gosod archeb

en: Latvian
cy: Latfieg
