Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Spanish
da: Spansk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Russian
da: Russisk

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Secret word for order verification
da: Vælg kodeord til ordre verifikation

en: Language preference
da: Sprogindstillinger

en: Submit order
da: Send ordre

en: Latvian
da: Lettisk
