Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Russian
eo: Rusa

en: Latvian
eo: Latva
