Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Euro
fa: یورو

en: Russian
fa: روسی

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Secret word for order verification
fa: کلمه امنیتی برای تایید سفارش

en: Language preference
fa: تنظیمات زبان

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: Latvian
fa: لتونیایی
