Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Latvian
sv: Lettiskt
