Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Euro
hu: Euró

en: US Dollar
hu: USA dollár

en: Russian
hu: orosz

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Secret word for order verification
hu: Titkos szó a rendelés igazolásához

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: Latvian
hu: lett

en: Ukrainian Hryvnia
hu: Ukrán hrivnya
