Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Euro
is: Evra

en: Russian
is: Rússneska

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun

en: Latvian
is: Lettneska
