Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Russian
it: Russo

en: Order created through website.
it: Ordine creato attraverso il sito web.

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Secret word for order verification
it: Parola segreta per verifica ordine

en: Language preference
it: Preferenze lingua

en: Submit order
it: Invia ordine

en: Latvian
it: Lettone

en: Ukrainian Hryvnia
it: Hryvnia ucraino
