Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Russian
ja: ロシア語

en: Order created through website.
ja: ウェブサイトからの注文。

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Secret word for order verification
ja: 注文認証のための秘密のことば

en: Language preference
ja: 言語設定

en: Submit order
ja: 注文を送信

en: Latvian
ja: ラトビア語
