Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា
