Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Secret word for order verification
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: Latvian
lt: Latviškai
