Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Russian
ne: रूसी

en: Latvian
ne: लातवी
