Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Russian
sk: Ruština

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Secret word for order verification
sk: Bezpečnostný údaj pre overenie objednávky

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Latvian
sk: Lotyština
