Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Latvian
ta: லாத்வியன்
