Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Euro
tr: Avro

en: Russian
tr: Rusça

en: Order created through website.
tr: Sipariş websitesi aracılığı ile oluşturuldu.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Secret word for order verification
tr: Sipariş karşılaştırması için gizli kelime

en: Language preference
tr: Dil ayarları

en: Submit order
tr: Siparişi onayla

en: Latvian
tr: Letonca
