Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Euro
uk: Євро

en: US Dollar
uk: Долар США

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Secret word for order verification
uk: Секретне слово для перевірки замовлення

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Відбулася помилка платежу. Будь ласка, зв'яжіться з нами для перевірки замовлення

en: Latvian
uk: Латиська

en: Receiving new order notification for order @order_id.
uk: Отримуємо нові сповіщення про замовлення @order_id.

en: Ukrainian Hryvnia
uk: Українська гривня

en: Russian Rouble
uk: Московський рубль

en: Customer used a different e-mail address during payment: @email
uk: Під час оплати покупець використав різні електронні адреси: @email

en: Notification callback
uk: Зворотній виклик сповіщення

en: Instant notification settings URL
uk: URL налаштувань миттєвих сповіщень
