Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Russian
ur: روسی

en: Latvian
ur: لیٹوین
