Font Awesome fields (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Fields
gl: Campos

en: Default value
gl: Valor predefinido
