Font Awesome fields (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
