Font Awesome fields (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Fields
pl: Pola

en: Default value
pl: Wartość domyślna
