Font Awesome fields (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: Fields
fa: میدانها

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
