Font Awesome fields (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
