Font Awesome fields (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Fields
lv: Lauki

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
