Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Size
cs: Velikost

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Fields
cs: Pole

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Show All
cs: Zobrazit vše
