Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Fields
el: Πεδία

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Show All
el: Εμφάνιση Όλων
