Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Size
fi: Koko

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Fields
fi: Kentät

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Show All
fi: Näytä kaikki
