Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Size
fr: Taille

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon
fr: Icône

en: Fields
fr: Champs

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Fixed Width
fr: Largeur fixe

en: Show All
fr: Montrer tous
