Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Size
hu: Méret

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Fields
hu: Mezők

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Fixed Width
hu: Rögzített szélességű

en: Show All
hu: Összes megjelenítése
