Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Size
it: Dimensione

en: Default
it: Predefinito

en: Icon
it: Icona

en: Fields
it: Campi

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Show All
it: Mostra tutto
