Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Size
nl: Grootte

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Fields
nl: Velden

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Size: @size
nl: Grootte: @size
