Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Fields
sk: Polia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Show All
sk: Ukaázať všetko
