Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Size
sr: Величина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
