Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Size
ur: حجم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
