Font Awesome fields (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Size
vi: Dung lượng

en: Default
vi: Mặc định

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Fields
vi: Các trường

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Fixed Width
vi: Độ rộng cố định

en: Show All
vi: Hiện tất cả
