Font Awesome fields (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Size
da: Størrelse

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: Fields
da: Felter

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: Default value
da: Standardværdi

en: Show All
da: Vis alle
