Font Awesome fields (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Size
es: Tamaño

en: Default
es: Por defecto

en: Icon
es: Icono

en: Fields
es: Campos

en: No results found.
es: No se han encontrado resultados.

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Show All
es: Mostrar todo
