Font Awesome fields (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Size
eu: Tamaina

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Show All
eu: Guztia Ikusi
